22.03.2019

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення

22 березня 2019 року  під головуванням голови районної державної адміністрації Наталії Бараненко відбулося чергове засідання  районної комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення, забезпечення виплати заробітної плати та забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

В ході засідання обговорювались питання проведення спільних заходів районної влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади по легалізації зайнятості, оплати праці  та зменшенню заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску.


Протягом засіданні також відбулась співбесіда з суб’єктами підприємницької  діяльності щодо оформлення трудових відносин з  найманими працівниками та погашенню заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску.

За результатами обговорення питань порядку денного прийняті відповідні протокольні рішення та надані окремі доручення членам комісії.