05.07.2019

Про проведення операції «Урожай – 2019»

Аграрії нашого району долучились до збору ранніх зернових та зернобобових сільськогосподарських культур.

Відповідно до розпорядження  начальника  ГУ ДФС  в Одеській області  від 24.05.2019 року № 174-р, розпорядженням голови Роздільнянської райдержадміністрації від 18 червня 2019 року № 275/А-2019 «Про організацію проведення операції «Урожай-2019» утворено робочу групу з проведення операції «Урожай - 2019». До складу групи входять представники Роздільнянської райдержадміністрації, Роздільнянської ДПІ Южненського управління ГУ ДФС в Одеській області, Роздільнянського відділу поліції ГУ НП України в Одеській області, Роздільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, Роздільнянського відділу ГУ Держпраці в Одеській області, відділу у Роздільнянському районі ГУ Держгеокадастру в Одеській області та землевпорядники органів місцевого самоврядування.


         Основним завданням робочої групи є упередження схем ухилення від оподаткування сільськогосподарськими товаровиробниками, проведення перевірки дотримання вимог чинного земельного законодавства, легалізації заробітної плати в аграрному секторі, виявлення необлікованих найманих працівників, які неофіційно, без законних на те підстав працюють у фермерів та інших сільгоспвиробників на зборі врожаїв. Також  особлива увага буде приділена залученню до декларування та повноті сплати  податків  громадянами, які є власниками  земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, а також надають послуги сільгосптехнікою з обробітку землі.

Робоча група безпосередньо здійснює виїзди на поля, проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу з сільгосптоваровиробниками. В разі виявлення порушень складаються протоколи адміністративного правопорушення, що передбачає штрафні санкції до порушників.

Основними порушеннями є незаконна діяльність підприємств та фізичних осіб-товаровиробників, відсутність договірних відносин на обробіток земельних ділянок, відсутність правовстановлюючих документів на земельні ділянки, відсутність офіційного працевлаштування найманих працівників.


Шановні фермери та сільгосптоваровиробники! Роздільнянська районна державна адміністрація звертається до вас з проханням дотримуватись  норм трудового та податкового законодавства під час  організації збору та реалізації    врожаю -2019.

Операція “Урожай – 2019” триватиме до повного збору врожаю, а разом з нею триватиме і робота вказаної районної робочої групи.