12.06.2019

Постанови КМУ

 1. Постанова КМУ від 07 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

Згідно даної  Постанови дотація за утримання корів надається юридичним особам за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року ідентифіковану корову в розмірі 750 гривень за кожну голову.

Дотація за молодняк надається фізичним особам за утримання ідентифікованого молодняка великої рогатої худоби до  тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

2. Постанова КМУ від 7 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств».

Фінансова підтримка надається фермерському господарству, у власності або користуванні якого перебуває не більше, ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, яке має чистий дохід від реалізації продукції за останній рік 15000000 гривень; сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу, до складу якого входить 20 членів, серед яких повинні бути не менше ніж одне фермерське господарство, а інші-фізичні особи, у власності та користуванні кожної з яких перебуває не більше ніж 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів надається зазначеним кооперативам молочарського та плодово-ягідного напрямків діяльності для придбання обладнання та зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

Фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у розмірі 70 відсотків вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість ,але не більше ніж 3000000 гривень на один сільськогосподарський кооператив.

3. Постанова КМУ від 1 березня 2017 року №130 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»

4. Постанова КМУ від 29 квітня 2015 року №300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів  в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Компенсація надається на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу-юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми власності та фізичним особам-підприємцям за укладеними кредитними договорами.

 Доводимо до відома керівників сільськогосподарських підприємств та агроформувань району, що Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №300 зі змінами, затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Обласна конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу розпочала свою роботу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів.

Комісія розглядає заявки на участь у конкурсі від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу- юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичних осіб-підприємців, щодо отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

Засідання конкурсної комісії проводяться у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня 2018 року. Приймання заявок закінчується за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Документи для отримання компенсації за залученими у національній валюті банківськими кредитами необхідно подавати до конкурсної комісії обласної державної адміністрації з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів в управління аграрної політики облдержадміністрації (кабінет 1426) у відповідності п.8 вищезазначеного Порядку.

5. Постанова КМУ від 15 липня 2005 року № 587»Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва  і хмелярства»

Бюджетні кошти надаються  суб’єктам господарюванням, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством, незалежно  від організаційно-правової форми  власності для компенсації здійснених у поточному році витрат.

1. Проведення робіт із закладання насаджень, догляду за  ними до вступу у плодоношення ( проектні роботи, підготовка грунту та посадка, догляд за насадженнями, спорудження шпалери, встановлення крапельного зрошення) та придбання матеріалів, необхідних для проведення  таких робіт –у межах затверджених Мінагрополітики нормативів витрат на 1 гектар, що визначається з урахуванням зон закладення насаджень, схеми посадок та інших технологічних особливостей, а також витрат з виконання відповідних робіт;

2. Придбання садженців, використаних для ремонту молодих насаджень, які постраджали від несприятливих погодних умов-у межах установлених Мінагрополітики нормативів;

3. Догляд за продуктивними насадженнями хмелю з урахуванням їх середньої врожайності,

4. Будівництво водонакопичувальних басейнів для забезпечення безперебійного водопостачання мереж краплинного зрошення з метою своєчасного поливу виноградників та плодових насаджень ;

5. Розкорчування площ непродуктивних багаторічних насаджень-у межах  установлених Мінагрополітики нормативів після проведення посадки у звітному році нових насаджень плодово-ягідних культур та винограду на аналогічній  площі;