10.09.2019

Комісією з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства здійснено виїзне обстеження місць посадки

10 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Наталії Тарнавської комісією з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства здійснено виїзне обстеження місць посадки на території Камʼянської сільської ради. Підприємством ТОВ «Трейднатс» були подані документи на проведення часткової компенсації вартості саджанців згідно затверджених нормативів витрат.
В ході виїзду було відмічена достовірність представлених документів, в т.ч. підтверджуючих документів про витрати на придбання саджанців волоського горіха та перераховані нормативи витрат згідно з наказом Міністерства.

 


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 (із змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, яким визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» комісією прийнято рішення щодо підготовки повного пакету необхідних документів для направлення у подальшому до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
А саме, зведені відомості про фактичні витрати та попередні обсяги компенсації, висновки за результатами проведення виїзної перевірки, акти про фактичний обсяг виконаних робіт та витрат.