Звіт за I півріччя 2017 року

    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Роздільнянської ї районної державної адміністрації відповідно до покладених на нього Законом України “Про Державний реєстр виборців” завдань за I півріччя 2017 року здійснював щомісячне поновлення бази даних Державного реєстру на підставі відомостей, поданих закладами, установами, органами реєстрації, командирами військових частин, дислокованих на території Роздільнянського району.  Протягом звітного періоду до Реєстру було внесено відомості про виборців, що зареєструвались на території району у кількості 1031 особа, знялись з реєстрації  651 особа, виповнилось 18 років — 260 виборцям, припинили громадянство 2 виборців, померли 641 особа, змінили паспорт у зв’язку зі зміною прізвища 131 особа, прибули для проходження військової служби 92 особи, вибули з військових частин 116 виборців, змінили дату або місце народження 10 осіб, 2 особи  визнано судом недієздатними.

   За звітний період  до відділу звернулося 5 виборців з заявами щодо включення до Державного реєстру , внесення змін до персональних даних або виборчої адреси виборця. Всі заяви внесено до Реєстру та надано відповідні повідомлення виборцям. Видано 27 довідок про включення до Реєстру.

   Відділом ведення Державного реєстру виборців за даний період було зроблено 4 запити до суб'єктів подання відомостей та прийнято 31 запит від виборців.

   В рамках контролю за комплексною системою захисту  інформації адміністратором безпеки було забезпечено ведення журналів обліку робіт та подій АІТС “ДРВ”, проведення оновлення програмного забезпечення робочих станцій АРМ відповідно до вимог Служби розпорядника Реєстру, постійно контролювалось оновлення антивірусного комплексу захисту.