25.08.2021

Відбулось чергове засідання громадської ради, на якому затвердили положення та регламент роботи

Низка організаційних питань розглядалась під час засідання Громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації, яке відбулося 18 серпня 2021 року під керівництвом Валентини Бондаренко.

Першочергово присутні визначили кандидатуру на посаду заступника голови Громадської ради. Одностайно члени ради підтримали кандидатуру Володимира Василенка. Також було затверджено положення про Громадську раду, регламент та створено три постійні комісії та затверджено їх склад.

Так, до складу комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, громадського порядку, екології, природокористування, надзвичайний ситуацій та ліквідації їх наслідків увійшли: Михайло Балухатий, Микола Поточний, Георгій Мащук.

Комісія з фінансово-економічних питань, соціального захисту населення, справ інвалідів та охорони здоров’я створена у складі Тетяна Сюмак, Валентина Жаборюк, Валентина Сидоренко.

Учасниками комісії з питань гласності, культури, освіти, фізичної культури та спорту стали Володимир Замітайло, Володимир Василенко та Валентина Бондаренко. Одже закріплюючі питання Окрім організаційних питань, члени Громадської ради намітили плани на найближчу перспективу та обговорили нагальні питання сьогодення.