21.07.2021

Проведено установчі збори з формування громадської ради при райдержадміністрації

20 липня 2021 року за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Роздільнянській  райдержадміністрації на 2021-2023 роки.

Громадська рада при райдержадміністрації –  консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю райдержадміністрації та  забезпечення відкритості та прозорості її діяльності. 

У визначений законодавством термін ініціативна група з підготовки установчих зборів здійснювала прийом документів, на основі яких до списку учасників установчих зборів було включено 9 уповноважених представників громадських організацій району. Участь у зборах приймали члени ветеранських, профспілкових організацій тощо. Були присутні також представники районної державної адміністрації.


 Розпочали установчі збори голова ініціативної групи Валентина Бондаренко та секретар Ольга Ладунська-Амонс зазначаючи про проведену роботу. Обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при  районній державній адміністрації всіх 9 представників інститутів громадянського суспільства, які подали всі необхідні документи на установчі збори.

На зборах також було обрано голову громадської ради, нею стала Валентина Бондаренко – голова Роздільнянської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» та секретаря ради, завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Ольгу Ладунську-Амонс.
Привітати новостворену громадську раду завітав голова райдержадміністрації Сергій Приходько зауваживши, що  сподівається на конструктивну та плідну роботу, яка має стати дієвим містком між владою  району і  роздільнянцями.