26.05.2021

Припинено діяльність діючої громадської ради та розпочата процедура з формування нового складу.

25 травня  2021 року відбулось останнє засідання громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації, що пройшло під керівництвом голови Валентини Бондаренко, участь взяли 5 представників інститутів громадянського суспільства.

Завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Ольга Ладунська-Амонс розповіла, про участь в онлайн-семінарі «Забезпечення інформаційної відкритості влади та залучення громадськості до формування та реалізації державної політики», що був проведений управлінням комунікацій та інформаційної політики облдержадміністрації. Під час якого слухачам було зазначено, що у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою районів потрібно припинити діяльність діючих громадських рад та розпочинати процедуру формування нового складу.


Шляхом спільного голосування присутніми членами громадської ради було прийнято рішення про припинення  діяльності діючої ради. Відповідно до п.8 Типового положення, для формування складу громадської ради має бути утворена ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства. Так, присутніми було вирішено включити до складу ініціативної групи присутніх  та колегіально обрати головою Валентину Бондаренко (голову Роздільнянської громадської організації Всеукраїнської громадської організація «Комітет виборців України»).

Датою для проведення установчих зборів було обрано відповідно до рекомендацій визначених у Постанові КМУ №996 «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики», 20 липня 2021 року о 10.00, також визначено зміст повідомлення для проведення таких зборів.

Зразок заяви та формат документів, що подаютсья до заяви будуть опубліковані додатково у визначені терміни.

Розпорядження про затвердження складу ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів та повідомлення про проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради на 2021-2023 роки буде розміщено на офіційному вебсайті у розділі «Громадська рада».