31.05.2021

Повідомлення про підготовку до установчих зборів з формування нового складу громадської ради

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.05.2021 р. №169/А- 2021 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Роздільнянської районної державної адміністрації»:

Встановити, що 20 липня 2021 року о 10.00 за адресою: м. Роздільна, вул.Незалежності 9, актова зала засідань відбудуться установчі збори громадської ради при Роздільнянської районної державної адміністрації на 2021-2023 роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Персональний склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами шляхом рейтингового голосування та не може становити більш як 35 осіб.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Список кандидатів до складу громадської ради оприлюднюється на веб-сайті Роздільнянської райдержадміністрації та в інший спосіб не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів.

Строк повноважень складу громадської ради - два роки.