03.12.2019

Мін‘юст шукає трьох керівників міжрегіональних управлінь юстиції

Міністерство юстиції України оголошує повторний конкурс на вакантні посади  начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса),   начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Прийом документів триватиме з 02 грудня по 11 грудня 2019 року.

Перший етап конкурсу – тестування – відбудеться 16 грудня 2019 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73.

«Мета нової команди Мін’юсту – провести реальні реформи у сфері юстиції. Ми прагнемо захистити права і законні інтереси власників нерухомості і бізнесу, створити дієву систему виконання судових рішень, гарантувати інвесторам захищене та стабільне правове середовище. Ми прагнемо йти у ногу з часом – впроваджувати новітні технології та електронний документообіг. Ми прагнемо створити ефективну пенітенціарну систему та знизити кількість повторних правопорушень. Ставайте частиною нашої команди. Приєднуйтесь до реформ, які змінюють країну», – закликав Міністр юстиції України Денис Малюська.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2;

2) резюме за формою згідно з додатком 2 1, в якому обов'язково зазначається така інформація:

-         прізвище, ім'я, по батькові кандидата;

-         реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-         підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

-         підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

-         відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

Форми, за якими подається зазначена інформація, розміщені на вебсайті Міністерства юстиції України у рубриці «Конкурс».

 Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

 Подання інформації для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС є найбільш зручним для кандидатів та швидким.

 Разом з тим, особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі на зайняття посад державної служби категорії "Б", може подати в установленому порядку до конкурсної комісії необхідну інформацію особисто або надіслати її поштою (положення діє лише щодо конкурсів, оголошених до 31 грудня 2019 року)

Така інформація не розглядається у разі:

-         подання її особисто в останній день строку подання після закінчення робочого часу;

-         надіслання її поштою після закінчення строку подання;

-         надіслання її поштою протягом установленого строку подання та надходження до державного органу менше ніж за три робочих дні до дати проведення конкурсу.

-         Документи подаються за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10. До 18 год 00 хв 11 грудня 2019 року.

З умовами проведення конкурсу ви можете ознайомитись на сайті за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/konkurs-na-posadi-kerivnikiv-mijregionalnih-teritorialnih-organiv-ministerstva-yustitsii-ukraini-ta-ih-zastupnikiv-6345 

Відеозвернення Міністра юстиції Дениса Малюськи за посиланнямhttps://fex.net/s/ay1kv5f