Проведено відкрите засідання районної робочої групи з питань реалізації Всеукраїнського проекту «Місця пам’яті Української революції 1917 - 1921 років»

25 квітня було проведено відкрите засідання районної робочої групи з питань реалізації Всеукраїнського проекту «Місця пам’яті Української революції 1917 - 1921 років» під керівництвом голови робочої групи, заступника голови райдержадміністрації Наталії Тарнавської за участю запрошених викладачів історії загальноосвітніх закладів району.


Для налагодження плідної роботи з дослідження подій періоду Української революції директором РКЗ «Народного історико-краєзнавчого музею» Вірою Шнягою проведено історичний екскурс виставкою «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921 р.р.».

Також було представлено презентацію з окресленням визначних історичних постатей тих часів вчителем історії Роздільнянської ЗОШ І - ІІІ ступенів №3 Артемом Просянюком.


Щодо нагальної потреби у активізації дослідницької, популяризаторської та меморіальної роботи у Роздільнянському районі по завершенню зустрічі було прийнято рішення активізувати пошукові роботи з вивчення історичного періоду Української революції на території району у тісній співпраці.