Віцепрем’єр з євроінтеграції зустрівся з представниками громадянського суспільства

Віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба  зустрівся з представниками експертних кіл та громадських організацій, чия діяльність пов’язана зі сферами європейської та євроатлантичної інтеграції.

Дмитро Кулеба вкотре наголосив, що напрям зближення з ЄС та НАТО залишається незмінним стратегічним курсом держави, а він на свої посаді буде робити все можливе для поглиблення цих процесів і досягнення швидких практичних результатів. «Євроінтеграція повинна стати відчутною на дотик та зрозумілою всім українцям», - зазначив Віцепрем’єр.

Він розповів про плани стосовно побудови координації роботи всередині Уряду, зазначивши, що наразі завершується процес формування команди «євроінтеграційних» заступників міністрів, а функції Урядового офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції будуть збережені. При цьому блок Офісу, який займається питаннями співпраці з НАТО, буде посилено. Детальніше

Угода про асоціацію з ЄС - це не абстракція, а дуже конкретна річ, в якій зацікавлений кожен громадянин України. Про те, як «відчути на смак» та «помацати» євроінтеграцію, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба  розповів в одному з ефірів.