08.06.2017

Фахівець Іванівського бюро правової допомоги допоміг інваліду ІІ групи зняти арешт з майна.

До Іванівського бюро правової допомоги звернувся громадянин Г., який є інвалідом ІІ групи, що нещодавно переніс декілька операцій та проходить курс лікування готуючись до наступної операції.

Суть його справи полягала в тому що у 2011 році Іванівським районним судом Одеської області винесено рішення про стягнення з нашого клієнта на користь громадянина В. певну суму грошей та відсотки за час прострочення сплати боргу. Протягом деякого часу цей борг був погашений.

У листопаді 2016 року нашому клієнтові стало відомо що згідно постанови державної виконавчої служби було здійснено арешт та відчуження його власного житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами.

 Не будучи юридично обізнаною особою, наш клієнт почав сильно перейматися з цього приводу, його самопочуття погіршилось, він майже опустив руки.

Товариш, що був знайомий з проблемою, порадив звернутися до Іванівського бюро правової допомоги, так як сам неодноразово звертався до фахівців бюро за отриманням консультацій та роз’яснень.

Громадянин Г. звернувся до бюро, та надав усі документи, що необхідні для підтвердження права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Роздільнянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової на підставі отриманих документів призначив клієнту, для врегулювання його проблеми, начальника Іванівського бюро правової допомоги – Вадима Почтаря.

Вадим Почтар вислухав нашого клієнта, дослідив усі матеріали справи та активно взявся за вирішення даної ситуації: склав та передав позовну заяву до Іванівського районного суду Одеської області в якій просив звільнити з-під арешту майно нашого клієнта.

01 березня 2017 року Іванівським районним судом Одеської області було винесено рішення про задоволення позовної заяви громадянина Г. в повному обсязі: було знято арешт з житлового будинку нашого клієнта.

На знак вдячності наш клієнт опублікував статтю з подякою в Іванівській районній газеті «Степові Зорі».