10.01.2018

До уваги осіб, які отримують аліменти на дітей у твердій грошовій сумі!

Законодавством України встановлено мінімальний розмір аліментів на утримання дитини  - 50% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

З  01 січня 2018 року в Україні підвищився прожитковий мінімум. Враховуючи таке збільшення, мінімальний розмір аліментів на утримання дітей віком до 6 років складає 746 грн., а для дітей 6-18 років - 930 грн.

Особи, які отримують аліменти на дитину в твердій грошовій сумі менше вищезазначеної, мають право звернутись з заявою про збільшення розміру аліментів до суду за місцем проживання.

До заяви обов’язково додаються наступні документи: паспорт заявника, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), свідоцтво про народження дитини, рішення суду про стягнення аліментів, а також інші необхідні документи в залежності від конкретних обставин справи.

         Зверніть увагу! За подання такої заяви не сплачується судовий збір.

Більш докладну інформацію щодо порядку збільшення розміру аліментів можна безкоштовно отримати в Роздільнянському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги який знаходиться за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, буд. 2, в робочі дні з 09:00 по 18:00.

 

Роман Непочатов

начальник відділу представництва

   Роздільнянського місцевого центру

з надання безоплатної вторинної

правової допомоги.