26.10.2018

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Управління Державної казначейської служби України у Роздільнянському районі Одеської області звертає увагу платників податків, банків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень до бюджету, що з 02.07.2018 функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998).

 

З 11 вересня поточного року завершено перехідний період роботи органів Казначейства у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та закриті старі рахунки для сплати податків, зборів, платежів, відкритих на балансі головних управлінь Казначейства (МФО – 828011).

 

Зверніть увагу, що з 11 вересня 2018 року кошти, які сплачуються платниками на старі рахунки не зараховуються до бюджету, а повертаються платникам як нез’ясовані надходження. Це може привести до недотримання платниками термінів сплати податків, в наслідок чого будуть нараховуватися штрафні санкції органами Державної фіскальної служби України.

 

За період з 11 вересня по 17 жовтня 2018 року, у зв’язку зі сплатою податків, зборів, платежів 108 платниками на закриті рахунки бюджету, державний та місцеві бюджети у Роздільнянському районі не отримали надходження на суму 137 тис. грн.

 

Враховуючи зазначене, вкотре звертаємось з проханням забезпечити сплату податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків в повному обсязі.

 

Крім того, звертаємо увагу, що рахунки для сплати єдиного соціального внеску не змінилися.