26.02.2020

Щодо завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу СЕО населеного пункту смт Лиманське

Повідомляємо про завершення строку  громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо проекту Генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту Лиманське Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області з метою отримання зауважень та пропозицій у письмовій формі відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки вищевказаного проекту документу державного планування була розміщена на офіційному веб-сайті: http://rozdilna-rda.odessa.gov.ua/ від 29.01.2019 року.

 Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» встановлений 15 днів з дня її оприлюднення.

Протягом зазначеного строку,  зауважень та пропозицій від громадськості до замовника не надходило.

          Протягом встановленого строку були проведені консультації з Департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА, та Департаментом охорони здоров’я Одеської ОДА , в  результаті яких були отримані пропозиції вище вказаних служб.

 

З повагою,

Голова

селищної ради                                                       О.С. Євтодій