25.02.2020

ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДО ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Повідомляємо, що з 25.02.2020 року по 25.03.2020 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду документу державного планування – «Детальний план території, що обмежена вулицями: Гагаріна, Чкалова, Шкільний провулок, та Виноградна в смт Лиманське Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області»  на підставі рішення Лиманської селищної ради Роздільнянського району Одеської області від 20.12.2019 року №1270-VII.

Громадські слухання відбудуться 25.03 2020 р. о 12.00 годині в залі, за адресою Одеська область, смт. Лиманське, вул. Леніна, 79.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу – Лиманська селищна рада, виконавець – ТОВ «ПБ Базис».

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Лиманської селищної ради, на адресу: Одеська область, смт Лиманське, вул. Леніна, 79, або на електронну адресу: limanskoeps@gmail.com.

 Проведення консультацій з Департаментом охорони здоров’я Одеської ОДА,  Департаментом екології та природних ресурсів Одеської ОДА, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством енергетики та захисту довкілля України у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 25.03.2020 року.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: Одеська область, смт Лиманське, вул. Леніна, 79, а також на офіційному веб-сайті:  http://rozdilna-rda.odessa.gov.ua/.

Відповідальний: Лиманська селищна рада.

Посада: заступник голови з питань діяльності виконавчих органів влади Лиманської селищної ради  Куруруза С.М.

тел. 0935786023; e-mail: limanskoeps@gmail.com.

Пояснювальна записка

Зміст та основні цілі документу

Детальний план території /АЗС_опора

Детальний план території / АЗС_проект

Детальний план території / АЗС_екологія