05.12.2018

На території району функціонують пункти обігріву

У зв’язку із погіршенням погодних умов та зниженням температури повітря Роздільнянська районна державна адміністрація повідомляє, що на території району функціонують пункти обігріву:

-  Територіальний центр обслуговування населення, який знаходиться за адресою м.Роздільна вул. Молодіжна, 135. Місце пункту обігріву в стаціонарному відділенні Будинку Милосердя. Режим роботи – з 8 год. до 18 год. щодня.

-  Центральна районна лікарня, яка знаходиться за адресою м.Роздільна вул. Європейська,1.  Місце пункту обігріву визначене в приймальному відділенні лікарні. Режим роботи – цілодобовий щодня.

-  Комунальний заклад  СВТГРР «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», який знаходиться за адресою м.Роздільна, вул.Привокзальна, 15 (приміщення бувшої Вузлової лікарні). Режим роботи – з 8 год. до 20 год. щодня.

В інших населених пунктах району пункти обігріву організовано в приміщеннях місцевих рад, амбулаторій сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів та фельдшерських пунктів.