19.06.2018

Міжнародний форум в липні

12-13 липня 2018 року у м. Одесі за ініціативи Міністерства економічного  розвитку та торгівлі України пройде Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації». Захід збере понад 300 учасників: міжнародних експертів, представників державних підприємств, установ, організацій, бізнес- структур, асоціацій тощо.

            Захід проводиться з метою посилання експортної спроможності української продукції та забезпечення сталого розвитку економіки завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня, підвищення обізнаності українських фахівців і виробників щодо ролі стандартів та технічних регламентів.

            Виступи на актуальні теми в галузі технічного регулювання представлятиме керівництво Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та міжнародні експерти. Також пройдуть панельні дискусії за напрямками: «Стандарти для конкурентоспроможності та сталого розвитку», «Метрологія для розвитку технологій», «Механізм подолання технічних бар’єрів в торгівлі».

            Міжнародний форум пройде  на базі одного з привабливіших готелів міста Одеса Maristella Marine Residence за адресою 6 вул. Бернандацці,2А.

            Враховуючи зазначення питань в сфері технічного регулювання, пропонуємо Вам підтримати ініціативу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та прийняти участь у зазначеному заході.

            У межах Форуму запланована виставка-експозиція товарів\робіт\ послуг, на якої Ви зможете презентувати та рекламувати товари свого підприємства. Логотипи підприємств- спонсорів будуть розміщені на інформаційних матеріалах Міжнародного форуму.

            Обсудити питання щодо участі у Міжнародному форумі Ви можете з В.о. генерального директора ДП «Одесастандартметрологія» Гукасяном Антоном Петросовичем та заступником генерального директора з сертифікації  Лавруком Олексієм Юрійовичем. Зясувати умови участі , в тому числі про представлення продукції підприємства на виставці – у контактної особи : Сосніна Олена (715-00-91, 067-714-47-63), або Наришкіна Ірина (715-00-94, 098-386-34-84). Додаткова інформація на сайті WWW.SM.OD.UA.

липня 2018 р., м. Одеса, Maristella Marine Residence (м. Одеса, вул. Бернардацці, 2А)

09:00-10:00

Реєстрація учасників

09:00-16:00

Знайомство учасників Форуму з виставочними експозиціями провідних підприємств України та Одещини

10:00-10:20

Урочисте відкриття

Вітання Першого віце-прем’ер міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва Степана Івановича та голови Одеської обласної державної адміністрації Степанова Максима Володимировича

10:20

Брифінг для ЗМІ

10:20-12:20

Основна сесія    "Стандарти та технічні регламенти для безпеки життя, довкілля, енергоефективності та інформаційної безпеки"

Модератор: Віткін Леонід Михайлович, директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку, доктор технічних наук, професор

10:20-12:00

Спікери:   

· Віткін Леонід Михайлович, директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України, доктор технічних наук, професор – «Стандарти і технічні регламенти для майбутнього України» 
·  Юші Торіго, заступник директора та начальник відділу координації управління та операцій Міжнародного союзу електрозв'язку (ITU) - «Розроблення міжнародних стандартів щодо зміцнення довіри та безпеки при використанні інформаційно-комунікаційних технологій»
·  Іншеков Євген Миколайович, Національний координатор з тренінгів Групи управління проектом UKR IEE - «Системний підхід до питань енергоспоживання. Впровадження стандарту систем енергоменедженту в промисловості України» 
·  Луценко Дмитро, експерт BRDO – «Співвідношення нормативно-правового регулювання та застосування належних виробничих практик в умовах вільної ринкової економіки»
·  Шелехов Юрій Миколайович – заступник генерального директора ТОВ «Шабо» –  «Тема уточнюється»
·  Гукасян Антон Петросович, в.о. генерального директора ДП «Одесастандартметрологія»-
«Внесок ДП «Одесастандартметрологія» у процес подолання технічних бар’єрів при виході підприємств Одеського регіону на міжнародні ринки»
· Малицька Олена Олександрівна, директор ООО ПКФ "КОМПЛЕКТ" – «Досвід ПКФ "КОМПЛЕКТ": значення технічного регулювання у організації ефективного виробництва та перехіду до міжнародних стандартів якості»

12:20-13:00

Кава – брейк  (відкритий майданчик біля моря  готелю Maristella Marine Residence)

13:00 - 13:40

Діалог з представниками бізнес-структур південного регіону України

13:40 – 14:00

Коротка перерва, продовження кава – брейку  (майданчик біля моря  готелю Maristella Marine Residence)

14:00 - 16:00

Три паралельні панельні дискусії  за напрямками:

Регламент

виступів

 

Доповіді

на панельних

дискусіях

до 10 хвилин

 

ПАНЕЛЬ №1:  «Стандарти для конкурентоспроможності та сталого розвитку»

Модератор:  Віткін Леонід Михайлович, директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України, доктор технічних наук, професор

Лісіна Ганна Василівна,  генеральний директор ДП «Український науково-дослідницький і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»

· Лісіна Ганна Василівна,  генеральний директор ДП «Український науково-дослідницький і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» - «Стратегія розвитку ДП «УкрДНЦ» на 2018-2020 роки»
· Іншеков Євген Миколайович, національний координатор з тренінгів Групи управління проектом UKR IEE -  «Серія стандартів ISO 50000.Святковий досвід випровадження,стан в Україні»
· «Уточнюється»
· «Уточнюється»
· «Уточнюється»

Регламент

виступів

 

Доповіді

на панельних

дискусіях

до 10 хвилин 

ПАНЕЛЬ №2:  «Метрологія для розвитку технологій»

Модератор Неєжмаков Павло Іванович, генеральний директор Національного наукового центру «Інституту метрології», доктор технічних наук, доцент

· Неєжмаков Павло Іванович, генеральний директор Національного наукового центру «Інституту метрології», доктор технічних наук, доцент – «Забезпечення простежуваності результатів вимірювань Національним науковим центром "Інститут метрології" в рамках Метричної Конвенції»
· Двірник Наталія Анатоліївна, начальник відділу розвитку еталонної бази управління метрології Мінекономрозвитку - «Метрологічна система України та її подальший розвиток для інновацій»
· Черненко Світлана Миколаївно, заступник генерального директора ДП «Одесастандартметрологія» – «Тема уточнюється»
· Ваганов Олександр Іванович, головний метролог регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»«Тема уточнюється»· «Уточнюється»
· «Уточнюється»

Регламент

виступів

 

Доповіді

на панельних

дискусіях

до 10 хвилин

ПАНЕЛЬ №3:  «Механізми подолання технічних бар’єрів в торгівлі»

Модератор Мельніченко Тетяна Юрівна, начальник відділу міжнародного співробітництва та якості департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку 

· Мельниченко Тетяна Юріївна, начальник відділу міжнародного співробітництва та якості департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку - «Належна регуляторна практика як передовий світовий інструмент подолання технічних бар‘єрів в торгівлі для розвитку інфраструктури якості України»
·  Вірченко Наталя Валентинівна, заступник начальника управління співробітництва з СОТ - начальник відділу нотифікацій та обробки запитів департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ Мінекономрозвитку - «Забезпечення прозорості з питань технічних бар‘єрів в торгівлі» 
· Поровський Сергій Миколайович, експерт з технічних та фінансових питань Групи управління проектом UKR IEE - «Політичні та фінансові інструменти для підвищення енергоефективності в промисловості»
·  Калабін Сергій Борисович, директор обласного Агенства реконструкції та розвитку –  «Тема уточнюється»
· «Уточнюється»