29.08.2019

До уваги студентів закладів вищої освіти Одещини! Триває прийом есе у рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно».

До 30 вересня 2019 року триває прийом конкурсних робіт в рамках соціального проекту мотивації сучасної молоді «Розумним Бути Модно». Автори найкращих робіт отримають гранти на навчання та змогу оплатити навчання в своєму ЗВО 10, 6 або 3 місяці навчання. Студенти державної форми навчання отримають стипендіальне забезпечення у сумі за 10, 6 або 3 місяці. Витратити кошти зможуть за власним розсудом.

 

Для участі в конкурсі необхідно написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Питання пропонується розглядати за напрямком, обраним за власним бажанням. Визначатиме переможців незалежне журі. Але кожна робота пройде перевірку на плагіат, тому рекомендуємо завчасно перевірити якість есе.

 

Стати учасником може кожний здобувач вищої освіти, незалежно від курсу, факультету, спеціальності навчання. Але тих ЗВО, що підтримали ініціативу мотивації сучасної молоді і надали своїм студентам можливість позмагатися за грошовий грант. З повним переліком ЗВО-учасників конкурсу та правилами написання робіт пропонуємо ознайомитися за посиланням.

 

Грошові гранти виділяють в повній мірі організатори конкурсу - «Open Media Group» та медіа ресурси:

  • www.likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • www.e-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • www.uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • www.nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.