04.06.2018

Український бізнес запрошують взяти участь у торговій місії до Ізраїлю

      22-24 липня цього року український бізнес та урядова делегація відвідають Ізраїль з торговою місією. Вона має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в ІТ та меблевому секторах на ринку цієї країни. Офіс з просування експорту та Мінекономрозвитку запрошують зацікавлені українські малі та середні підприємства приєднатися до бізнес-делегації.

   Торгова місія дозволить компаніям-учасницям краще зрозуміти й вивчити ринок та встановити безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

Програма торгової місії, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл в форматі  В2В, передбачає зустрічі з Посольством України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях.

   Торгова В2В місія організована у співпраці з Міністерством закордонних справ України. Програма фінансується ініціативою EU4Business за підтримки European Bank for Reconstruction and Development (EBRD).

    Реєстрація триває до 06 червня 2018 року. Відбір компаній для участі в місії проходить з 6 по 20 червня. Контактна особа Ірина Онікієнко, старший експерт Офісу з просування експорту, електронна пошта ionikienko@epo.org.ua.

         Критерії відбору учасників:

-         Компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа);

-         Компанія є малим або середнім бізнесом – 250 працівників;

-         Власність підприємства принаймні 51% українських акцій;

-         Наявність веб-сайту та маркетингових матеріалів англійською мовою;

-         Компанія-учасник гарантує повну готовність покрити логістичні витрати свого представника в торговій місії(авіаквитки, проживання, харчування);

-         Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою;

-         Хороша репутація.