07.09.2018

Збірна команда державних службовців Роздільнянського району прийняла участь у ІІ етапі Обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців

Збірна команда державних службовців Роздільнянського району 5 вересня 2018 року прийняла участь у ІІ етапі Обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців в смт. Овідіополь.


 

Спартакіада державних службовців проводиться з метою підготовки та залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя, встановлення i подальшого розвитку ділових контактів між державними службовцями.


Змагання проводились по таких видам спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Збірна команда з нашого району прийняла участь у 4 з 5 видів спорту.
За результатами змагань команда тенісистів зайняла ІІ командне місце та спеціаліст сектору архітектури та містобудування районної державної адміністрації Вікторія Литвин посіла ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу.