09.10.2019

Щоб стати конкурентоспроможним на ринку праці – отримайте ваучер!

На черговій апаратній нараді, яка щотижня відбувається у Роздільнянській районній державній адміністрації для керівників закладів та підприємств, порушувалися важливі завдання  сьогодення району.

Одним з питань порядку денного була доповідь директора Роздільнянської  філії Одеського ОЦЗ Олени Кукішевої про послуги служби зайнятості. Окремо вона зупинилася на темі щодо порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, який затверджений постановою Кабінету Міністрів   20 березня 2013 року №207.

Присутніх зацікавила тема, вони задавали питання та отримували вичерпні відповіді виступаючої. Так, Олена Павлівна повідомила про механізм видачі  ваучера, який видається одноразово, зазначивши категорії осіб, які мають право на його отримання.  Директор зазначила, що на підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з приоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні. Навчання здійснюється закладами професійної ( професійно-технічної) та вищої  освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність.  Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Для тих, кого зацікавила тема, Олена Павлівна оголосила перелік документів, які необхідно подати. Це паспорт, дублікат трудової книги,(або завірена копія трудової книжки), документ про освіту та реєстраційний номер облікової картки платника податків.   А бажаючі отримали роздрукований перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер.