11.01.2020

Вручення нового шкільного автобуса - це свято.

Для учнів, батьків та вчителів Слобідського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» вручення нового шкільного автобуса - це свято.
10 січня 2020 року привітати присутніх та вручити новий транспорт завітали голова райдержадміністрації Наталія Бараненко, заступник голови районної ради Сергій Крилов, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Красножон та директор КУ “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти” Микола Сухой.


Привітавши школярів, батьків та педагогічний колектив з цією подією керівники району підкреслили, що влада не повинна бути осторонь підростаючого покоління, тому головне завдання громади – створити сприятливі умови для навчально-виховного процесу школярів.
Слід зазначити, що шкільний автобус придбано за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету та співфінансування з районного бюджету у 2019 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 року №319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти».

Після урочистого перерізання червоної стрічки керівництвом району, шкільний автобус рушив у свою першу подорож, а саме розвезення учнів після навчання по селам на території Старостинської сільської ради.