10.07.2018

Виїзд робочої групи з недопущення виникнення місць стихійної торгівлі

На територій Роздільнянського району, незважаючи на дію контролюючих та правоохоронних органів, продовжує мати місце «стихійна» торгівля у невстановлених місцях.  Протягом літнього періоду вздовж траси Київ-Одеса облаштовуються ряди «стихійних» майданчиків та інших місць, на яких здійснюється продаж фруктових та баштанних культур, як фізичними особами підприємцями так і приватними особами. Дані розташування створюють небезпеку дорожнього руху на жвавій трасі, порушуються санітарні норми та правила торгівлі та мають неестетичний вигляд.

З метою наведення належного порядку у торгівельній мережі району, недопущення виникнення місць стихійної торгівлі Роздільнянською районною державною адміністрацією було створено робочу групу.


10 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Цибенка було здійснено виїзд групи на дорогу /М-05/Київ – Одеса. З торгівцями проведено профілактичні бесіди, попереджено про адміністративну відповідальність за торгівлю у невстановлених місцях, наголошено на необхідності здійснення торгівлі на облаштованої території ринків.

Було попереджено, що у разі продовження порушення норм чинного законодавства до торгівців будуть вжити заходи адміністративного впливу.