11.06.2018

Відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Стало доброю традицією проводити шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»). Адже основним завданням всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїй душі патріотичних почуттів національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції.

На мальовничому узбережжі Чорного моря у Миколаївській сільській раді Білгород-Дністровського району, 9 червня 2018 року відбулось відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

У змаганнях беруть участь 34 команди з різних районів і ОТГ Одеської області, в тому числі, 4 команди з Одеси. Наш район на обласному етапі представляють переможці районного етапу вихованці Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Участь у Всеукраїнській грі «Сокіл» («Джура») – це шлях свідомого опанування лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, виховання духовно та фізично розвиненого покоління, підготовки молоді до творчої праці, військової служби та захисту України.
Бажаємо нашим землякам позитивних емоцій та перемоги!