08.02.2019

Відбувся семінар-навчання з відповідальними за діловодство та організаційну роботу

Сьогодні, 8 лютого відбувся семінар-навчання з відповідальними за діловодство та організаційну роботу працівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.


Відкрила семінарське заняття керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко, яка зосередила увагу присутніх на основних питаннях, винесених для обговорення на семінарі, та зазначила, що дотримання діловодного контролю, виконавська дисципліна були і залишаються важливими аспектами роботи держслужбовця.


Начальник відділу загального діловодства та контролю апарату РДА Алла Кальнєва розповіла про основні вимоги інструкції з діловодства, порядок ведення діловодного контролю та виконання розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій.

Про деяки питання здійснення організації роботи райдержадміністрації інформувала начальник відділу організаційної роботи РДА Юлія Ковпак.

Також в.о. юридичного сектору апарату РДА Катерина Кідгодко довела до відома зауваження з розроблення проектів розпоряджень райдержадміністрації