09.08.2019

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

09 серпня 2019 року о 15.30 під головуванням голови районної державної адміністрації Наталії Бараненко відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Роздільнянської районної державної адміністрації щодо ліквідації наслідків негоди, яка пройшла по району.


За попередньою інформацією, в навчальних закладах с. Слобідка, с. Кошари та с. Новоселівка під час негоди вітром знесло частину даху, знеструмлено до 14 населених пунктів (працює по усуненню поривів 3 бригади Роздільнянського РЕМу).

 

За результатами обговорення було прийнято рішення відділу освіти, молоді та спорту Роздільнянської районної державної адміністрації створити комісію (з включенням директора КУСВТГРР "Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти» та відповідних фахівців установи) з обстеження зазначених закладів для визначення завданих збитків та надання Актів комісії для подальшого прийняття рішення щодо фінансування робіт з усунення наслідків негоди.