10.09.2019

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Під керівництвом голови райдержадміністрації Наталія Бараненко відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.
На порядку денному розглядались 8 питань, серед яких забезпечення зовнішнього протипожежного водопостачання та протипожежного захисту закладів освіти району. З урахуванням доповіді виступаючих було вирішено доручити КП «Роздільнянський міськводоканал» відремонтувати несправні пожежні гідранти в м. Роздільна, встановити покажчики згідно норм, встановити кришки люків та пофарбувати їх у червоний колір. Головам органів місцевого самоврядування забезпечити покращення протипожежного стану дошкільних навчальних закладів, у т.ч. – забезпечити фінансування робіт із підключення протипожежної сигналізації на центральний пульт охорони та ін.
Наступним питанням заслухано інформацію та пропозиції щодо покращення планування стану укриття населення району у разі загрози або виникненні надзвичайних ситуацій природного, техногенного характеру, а також терористичних загроз. За результатом вирішено міській, селищній, сільським радам у відповідності до вимог Кодексу цивільного захисту України та рекомендацій ДСНС України створити відповідні комісії та визначити приміщення, придатні для використання в якості споруд подвійного призначення, в тому числі – на об’єктах комунальної власності, об’єктах соціального призначення, у дошкільних навчальних закладах тощо.

Заслухавши інформацію доповідача щодо небезпеки, яка може загрожувати споживачам харчової продукції, придбаної в місцях стихійної торгівлі та за результатами обговорення комісією прийнято рішення щодо проведення спільних перевірок місць стихійної торгівлі з метою припинення стихійної торгівлі на території Роздільнянської міської ради, Кучурганської сільської ради (узбіччя автодороги М-16 (Е-58), а також на узбіччі автодороги М-05 (Е-95) на території Єгорівської сільської ради.
З метою попередження загорань на території полігону твердих побутових відходів м. Роздільна, було вирішено організувати проведення наради з питань обстеження полігону твердих побутових відходів та виїзду робочої групи за участю представників Роздільнянської міської ради, КП «Роздільнянський міський водоканал», Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області, ВП Роздільнянський МРВ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України, Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.
Заслухавши інформацію доповідача про стан санепідситуації в районі, з огляду на початок нового навчального року та недостатню вакцинацію дітей дошкільного та шкільного віку, за результатами вирішено, керівникам дошкільних навчальних закладів та закладів освіти активізувати роботу з батьками дітей, що відмовляються від профілактичних щеплень, та не допускати їх в організовані колективи. В свою чергу . ВП Роздільнянський МРВ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України посилити санітарно – просвітницьку роботу з використанням засобів масової інформації щодо питань профілактики інфекційних захворювань.
Докладніше з протоколом №16 можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Роздільнянської райдержадміністрації у розділі «Структурні підрозділи» - «Сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами» - «Цивільний захист» - «Протоколи комісії ТЕБ та НС РДА 2019 року»