15.04.2019

Відбулось чергове засідання апаратної наради

15 квітня 2019 року відбулось чергове засідання апаратної наради під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко та заступника голови  райдержадміністрації Наталії Тарнавської.

З першого питання щодо підсумків здійснення Калантаївською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади за 1 квартал 2019 року доповіла сільський голова Валентина Косовська, яка поінформувала, що значна увага надається розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту. На утриманні сільської ради знаходиться сільський будинок культури.


Медичну допомогу населенню надають працівники Калантаївської амбулаторії сімейної медицини - медична  сестра загальної практики сімейної медицини. Для надання невідкладної допомоги мають необхідний запас медикаментів у достатній кількості. Виклики на дому обслуговує  санітарний автотранспорт марки «УАЗ».

У Калантаївській ЗОШ І-ІІІ ст. в минулому році навчалося 188 учнів. У школі організоване гаряче харчування, яким було охоплено 83 учнів – 44 %.

Особливої уваги заслуговує робота щодо виконання делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, сфері соціального захисту населення, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів  громадян та ін..

З другого питання щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян в районній державній адміністрації та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного   права на звернення до органів державної   влади та органів місцевого самоврядування протягом 1 кварталу 2019 року доповіла начальник відділу загального діловодства та контролю райдержадміністрації Алла Кальнєва.


Протягом І кварталу 2019 року надійшло 150 звернень, що на 11% менше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року (168). Із загальної кількості звернень: 99(66%) - надійшло поштою, 33(22%) прийнято на особистому прийомі керівництвом районної державної адміністрації, від інших органів,установ, організацій - 18(12%), 6(4%) - через уповноважену особу. У 2018 році за аналогічний період відповідно 99(58,9%) - надійшло поштою, 41(24,4%) прийнято на особистому прийомі керівництвом районної державної адміністрації, 9(8,3%) надійшло через органи влади, 18(10,7%) - через уповноважену особу.

За характером питань, порушених громадянами у зверненнях, що надійшли протягом І кварталу 2019 року, чільне місце займають питання:

-         аграрної політики і земельних відносин –54(36%)- виготовлення землевпорядної документації тощо);

-         комунального господарства – 22(15%) - водопостачання, електропостачання, ремонту доріг, газифікації населених пунктів тощо);

-         сім’ї, дітей та молоді – 17(11%) - усиновлення, встановлення опіки, позбавлення батьківських прав тощо);

-         соціального захисту - 18(12%) - надання матеріальної допомоги, призначення соціальних виплат та субсидій тощо);

-         житлової політики – 12(8%).

Всі  заходи на виконання Указу Президента України № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" у райдержадміністрації проводяться вчасно та у повному обсязі.

Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень та зауважила про проведення 21 квітня 2019 року другого туру виборів Президента України.

Наприкінці наради вступив голова ГО "Громада Роздільнянщини" Володимир Василенко, який довів присутнім щодо громадської позиції у виборі Президента України та зачитав підготовлене звернення для жителів міста та району.

            По завершенню наради головою райдержадміністрації Наталією Бараненко надані відповідні  доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.