07.10.2019

Відбулось чергове засідання апаратної наради

7 жовтня 2019 року відбулось чергове засідання апаратної наради під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко.

І на початку, вже як традиційно привітання, очільниця району вручила подяку від Центральної виборчої комісії за сумлінне виконання своїх обовʼязків під час проведення чергових виборів Президента України 2019 року начальнику відділу ведення державного реєстру виборців апаратну райдержадміністрації Сергію Чеховському.


Минулий тиждень також був досить активний на події, Наталія Вікторівна виокремила, участь представників від району у ІІ міжрайонному чемпіонаті з приготування борщу, що пройшов в смт Великомихайлівці. Наші кухарі приготували найсмачніший червоний борщ «Роздільнянський смак», привезли цінні подарунки та отримали велике задоволення від заходу.
Також, слід зазначити, що цієї суботи, Роздільнянський район відвідав Народний депутат України Ігор Васильковський по ОВО №139, який зустрівся та поспілкувався з мешканцями району, що перекривають автомобільну дорогу державного значення Р-33 Вінниця — Турбів — Гайсин — Балта — Велика Михайлівка.

Переходячи до порядку денного з першого питання про порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці інформувала директор Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Кукішева. Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №207 затверджено Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці зі змінами. Цей порядок визначає механізм видачі ваучерів, які видаються одноразово: особам старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років; особам, звільненим з військової служби; особам, звільненим з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції та внутрішньо-переміщеним особам працездатного віку за відсутності підходящої роботи.


Як зазначила Олена Павлівна, на підставі ваучера здійснюється перепідготовка, підготовка та підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями, актуальними на ринку праці. Навчання здійснюється закладами освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність. Для отримання ваучера особа подає до центру зайнятості заяву, паспорт, дублікат трудової книжки, документ про освіту та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Наступним питанням розглядались результати роботи комісії з перевірки умов реалізації готової харчової продукції у мережі дрібно-роздрібної торгівлі, з якого виступили т.в.о. начальника Роздільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області В’ячеслав Вацьков та т.в.о. завідувача відокремленого підрозділу «Роздільнянський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» державної установи «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Дьяченко. Які доповіли, що під час проведення перевірок, фахівцями було обстежено 17 обʼєктів готової харчової продукції. За результатами прийняті відповідні рішення та надані відповідні доручення причетним відповідно до компетенції.


Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень, окремо наголошуючи, що 14 жовтня в м.Роздільна будуть проведені урочистості до Дня Українського Козацтва та Дня Захисника України.