09.09.2019

Відбулось чергове засідання апаратної наради

9 вересня 2019 року відбулось чергове засідання апаратної наради під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко.
Минулий тиждень був досить активний на події, Наталія Вікторівна виокремила проведення семінару-наради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, проведення якого було ініційовано представником Фонду ООН в Одеської області у галузі народонаселення, керівником міжсекторальної робочої групи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі Людмилою Акімовою та іншими фахівцями.


Державні службовці взяли участь та достойно представили наш район на ІІ етапі Обласної спартакіади у смт Овідіополь. Заступник голови райдержадміністрації Наталія Тарнавська на правах капітана команди подякувала всім учасникам, оголошуючи результат з різних видів спорту, а саме з тенісу 3 місце ( ІІ командне місце), шашок 5 місце; волейболу 6 місце; шахів 10-12 місце.

Представники нашої збірної запрошені представляти команду Одеської області на Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд держслужбовців України. Пишаймось своїми спортсменами!


Переходячи до розгляду порядку денного, присутніми заслухано питання звіту про здійснення делегованих повноважень Роздільнянської міської ради за І півріччя 2019 року голова міськради Валерій Шовкалюк. Протягом звітного періоду виконавчим комітетом проведено певну роботу щодо здійснення організаційних і практичних заходів для своєчасного і якісного розгляду звернень громадян, вирішення порушених у них питань, забезпечення контролю за їх виконанням. За цей період, як зазначив Валерій Олександрович відбулось 7 засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто більш ніж 120 питань та прийнято 94 рішення. Крім зазначених повноважень, виконавчим комітетом міської ради активно виконується ряд інших повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Виконуючий обовʼязки керівника апарату райдержадміністрації Ірина Довганенко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень.