11.02.2019

Відбулось чергове засідання апаратної наради

11 лютого, відбулось чергове засідання апаратної наради під керівництвом голови Роздільнянської районної державної адміністрації Наталії Бараненко, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів та громадськості.

На початку наради Наталія Вікторівна прокоментувала відкритий лист голови Роздільнянської районної ради, який було опубліковано на шпальтах районної газети «Вперед» від 08.02.2019 р. №6. Позиція райдержадміністрації буде висвітлена в найближчому номері газети.


З першого питання про підсумки роботи Роздільнянської районної філії Одеського обласного Центру зайнятості за 2018 рік інформувала директор філії Олена Кукішева. Так, протягом звітного періоду до центру зайнятості звернулося 967 осіб, які шукають роботу та були зареєстровані як безробітні періоду кількість зареєстрованих вакансій становить 605 з них - 148 вакансії, або 61,7%. Працевлаштовані центром зайнятості 461 особа, з них 283 безробітні та 178 шукаючих роботу. Також в м.Одеса ЦПТО ДСЗУ за робітничими професіями різноманітного напрямку на навчання за звітний період направлено 127 осіб.

Створено 5 нових робочих місць, та компенсується нарахування у розмірі єдиного соціального внеску 4 роботодавцю, в громадських роботах та роботах тимчасового характеру прийняли участь 225 чол.

Станом на сьогодні на обліку перебуває 364 особи та отримують допомогу по безробіттю, які хочуть працювати з достойною заробітною платою.


З наступного питання щодо організації інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти Роздільнянського району доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Красножон, яка зазначила, що питання забезпечення доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами є одним з пріоритетів держави у сфері освіти. Наразі в районі 49 дітей з особливими освітніми потребами, з них: 37 учнів на індивідуальній формі навчання, керівниками закладів освіти створені 12 інклюзивних класів: Болгарська ЗОШ І-ІІІ ступенів - 1 інклюзивний клас; Бурдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - 1 інклюзивний клас; Виноргадарська ЗОШ І-ІІІ ступенів -1 інклюзивний клас; Новоукраїнський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» - 1 інклюзивний клас; Степова ЗОШ І-ІІІ ступенів - 1 інклюзивних класи; Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - 1 інклюзивний клас; Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - 4 інклюзивних класи; Буцинівський НАК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» - 1 інклюзивна дошкільна група; Понятівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» - 1 інклюзивна дошкільна група.

Згідно з пунктом 10 Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 року №872 навчально-виховний процес в класах з інклюзивним навчанням здійснюється відповідно до робочого навчального плану закладу освіти, складеного на основі типових навчальних планів. На кожного учня з особливими освітніми потребами складається індивідуальна програма розвитку, яка забезпечує індивідуалізацію навчання, визначає конкретні навчальні стратегії та підходи.

У відділі освіти, молоді та спорту створений банк даних дітей з особливими освітніми потребами. Аналіз показує, що кількість дітей, що проживають на території мікрорайонів у 2018/2019 навчальному році збільшилась порівняно з минулим навчальним роком на 7 дітей, що свідчить про необхідність вирішення питання про подальше їх навчання.

Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко довела до відома присутніх про план основних заходів на тиждень.

По завершенню наради головою райдержадміністрації Наталією Бараненко надані відповідні  доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.