19.08.2019

Відбулись консультації з громадськістю щодо відзначення в Роздільнянському районі Дня Державного Прапору України та 28-ї річниці Незалежності України.

19 серпня відбулись консультації з громадськістю щодо відзначення в Роздільнянському районі Дня Державного Прапору України та 28-ї річниці Незалежності України.


Зібрання пройшло під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко, за участю керівника апарату райдержадміністрації Ольги Головко, начальника управління розвитку та інвестицій райдержадміністрації Ігора Романенко, головного спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олени Прибилової, головного спеціалісту сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Сергія Біндасова, секретаря Роздільнянської міської ради Олександра Ісаєва, художнього керівника районного Палацу культури Наталії Кучеренко та голови громадської організації "Громада Роздільнянщини" Володимира Василенко.

Протягом зустрічі присутні докладніше обговорювали заплановані заходи, а саме проведення патріотичного флешмобу та автопробігу по району з урахуванням думки громадськості.