08.02.2019

Відбулася робоча нарада з підготовки до відзначення 30-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану.

8 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко, відбулася робоча нарада про підготовку до відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану.

Нарада пройшла за участі заступника голови райдержадміністрації Наталії Тарнавської, керівника апарату райдержадміністрації Ольги Головко, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталії Пояцики та головного спеціаліста відділу Марини Павлюченко, начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Наталії Красножон, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариси Знахарук та керівника громадської організації «Комітет ветеранів війни в Афганістані Роздільнянського району Одеської області» Миколи Поточного.


На нараді визначили дату проведення урочистостей з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану, а саме:
13 лютого о 13.00 в історико-краєзнавчому музеї запланована зустріч воїнів - афганців з учнями навчальних закладів міста.
15 лютого:
о 10.00 покладання квітів біля стели загиблим воїнам-землякам в Афганісті;
об 11.00 в актовому залі Роздільнянської НВК "школи-гімназії №1" проведення святкового концерту.

Крім того в освітніх та культурних закладах району заплановано проведення ряду заходів пов'язаних із історією війни в республіці Афганістан, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав, воїнами-афганцями.