30.07.2020

Відбулась селекторна відео-нарада

Тримаючи постійний зв'язок з обласною державною адміністрацією дозволяє досить швидко вирішувати нагальні питання, так 29 липня 2020 року головою райдержадміністрації Сергієм Приходько спільно з причетними відповідно до компетенції взято участь у селекторній нараді у відео-режимі.

Присутніми обговорювались наступні питання:

- Про стан забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів проєктів в рамках ініціативи Президента України "Національна програма "Велике будівництво".

З переліком об'єктів які увійшли від Роздільнянського району до плану можна ознайомитись на сайті  Національного проєкту  "Велике будівництво" (2020 рік) за посиланням


- Про хід підготовки закладів  освіти до нового навчального року.

підготовка до опалювального сезону здійснюється на належному рівні, але є питання над якими потрібно

Детальніше: https://05453.com.ua/pidgotovku-do-opalyuvalnogo-periodu-obgovoryly-v-rda/

У всіх навчальних закладах і установах ведуться поточні (косметичні) ремонти приміщень.

Облаштувано евакуаційні виходи у Понятівській НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Єреміївській НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Бурдівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Замінені вікна і двері у Калантаївській ЗОШ І-ІІІ ст., вікна у Яковлівській ЗОШ І-ІІІ ст., Роздільнянській ЗОШ І-ІІІ ст., Новоукраїнській НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,  Лиманській ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Проведено благоустрій прилеглої території у Лиманській ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У Кучурганській ЗОШ І-ІІІ ст. ім..П.М.Каплуна завершено ремонт спортивної зали.

Здійснено ремонт підлоги кабінетів ІІ-го поверху Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відносно пожежної безпеки:

* проведено спрощена закупівля на виконання робіт з устаткування пожежної сигналізації  у Бурдівській ЗОШ І-ІІІ ст.  і  Кошарській ЗОШ І-ІІІ ст., роботи виконуються.

* проведено спрощена закупівля на виконання робіт з  вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій. У Бурдівській ЗОШ І-ІІІ ст. обробку виконано, у Єреміївському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ» і Понятівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» найближчим часом будуть виконані.

* проводиться спрощена закупівля на облаштування блискавкозахисту у Роздільнянській ЗОШ №2 і Понятівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

- Про організацію карантинних заходів на території Одеської області.

З розгляду останнього питання, слід зазначити, що Роздільнянською районною державною адміністрацією з лютого по липень 2020 року  проведено  20 чергових та позачергових засідань районної комісії ТЕБ та НС, на яких розглядались питання запобіганню поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації призначено заступника голови районної державної адміністрації керівником робіт з ліквідації  наслідків медико - біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території Роздільнянського району гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Розпорядженням керівника робіт створено штаб з ліквідації наслідків медико - біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території Роздільнянського району  гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 та затверджено його склад.

Станом на 29.07.2020 р. на території району за увесь період було виявлено 18 хворих, серед яких 12 осіб вже одужали, а 6 осіб проходять лікування амбулаторна та стаціонарно. У осіб, які контактували з хворими на коронавірусну хворобу COVID-19 відібран біоматеріл на дослідження РНК вірусу COVID-19, результати негативні.

Кофіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 з 24.07.2020 року по 29.07.2020 року 6.7%. В організованих колективах спалахів не зареєстровано.