10.09.2019

Відбулась селекторна нарада обласної державної адміністрації у реживі відео-зв'язку

Сьогодні, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, відбулася селекторна нарада у реживі відео-зв'язку за участі голови райдержадміністрації Наталії Бараненко та інших фахівців відповідно до компетенції.

«Обласна державна адміністрація як орган влади відповідальна за кожну дитину. Ми не завершуємо роботу на факті виявлення порушення щодо життя та здоров'я дітей, а регулюємо та контролюємо подальші дії», – наголосив Віталій Свічинський.


Під час наради обговорено питання організаційно-практичної роботи територіальних підрозділів ГУНП із забезпечення стабільної криміногенної ситуації в дитячому середовищі, недопущення скоєння дітьми та відносно них кримінальних і адміністративних правопорушень, про оперативну ситуацію щодо виникнення пожеж та профілактичні заходи щодо їх запобігання у житловому секторі, про забезпечення охорони дитинства та материнства, а також розглянуто стан профілактичної та виховної роботи в закладах освіти щодо попередження нещасних випадків та травмування дітей.

«Службами у справах дітей Одеської області забезпечено розробку та виконання планів спільних профілактичних заходів. На сьогодні проведено 3283 профілактичні заходи, зокрема, обстежено умови проживання сімей з дітьми, здійснено рейди по закладам, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, проведено бесіди тощо», – зазначив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Самборський.

Нагадаємо, що 15 липня 2019 року під головуванням Віталія Свічинського було проведено селекторну нараду щодо збереження життя та здоров'я дітей в регіоні.

За матеріалами Одеської ОДА