05.12.2018

Відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Наприкінці листопада відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю голови районної державної адміністрації Наталії Бараненко, заступника голови райдержадміністрації Наталії Тарнавської, начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталі Красножон та директора КУСВТГРР «Розділнянський районний центр обслуговування та забезпечення закладів та установ освіти» Миколи Сухого.
У ході наради були розглянуті питання щодо стану кадрової роботи в закладах освіти відповідно до чинного законодавства, фінансування закладів освіти району у наступному 2019 році. Під час обговорення зазначених питань були намічені шляхи вирішення основних проблем.
Також головою районної державної адміністрації Наталією Бараненко було акцентовано на необхідності додаткового опрацювання статутів навчальних закладів у новій редакції.


Під час наради було акцентовано увагу керівників закладів освіти району на основних питаннях практичного застосування Закону України «Про освіту», зокрема, опрацьовано термінологічні зміни, питання щодо переоформлення установчих документів, прозорості та інформаційної відкритості, системи забезпечення якості освіти, доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами, питання ліцензування освітньої діяльності, управління закладом освіти, процедури прийняття та звільнення педагогічних працівників керівниками навчальних закладів.
Враховуючи актуальність проблеми щодо вакцинації населення заступник головного лікаря КЗ «Роздільнянська ЦРЛ» з охорони материнства та дитинства Лариса Почтаренко проінформувала учасників наради про ситуацію у Роздільнянському районі із захворюваності на кір та методи запобігання поширенню рикетсиційних інфекцій у закладах освіти, одночасно надавши керівникам шкіл практичні рекомендації щодо створення безпечного середовища для перебування дітей.


Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.
І на завершення, голова районної державної адміністрації Наталя Бараненко, заступник голови районної державної адміністрації Наталія Тарнавська привітали квітами, цінними подарунками переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019» вчителя Захисту Вітчизни Роздільнянського НВК «школа-гімназія»№1 Камінського Владислава та вчителя основ здоров’я Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Нейченко Світлану та побажали подальших творчих успіхів, наснаги та професійного визнання.
Районний Комітет профспілки педагогічних працівників України привітав переможців грошової винагородою.