09.10.2018

В Роздільнянському районі привітали освітян з професійним святом.

       Щорічно, у першу неділю жовтня, в нашій державі відзначається професійне свято працівників освіти. В навчальних закладах проходять святкові концерти, учні вітають своїх вчителів – наставників та проводять день шкільного самоврядування. А педагоги немов квіти, стають в цей святковий день, якось по - особливому чарівні та неповторні.

 

        З цієї нагоди 04.10.2018 року у актовій залі Роздільнянського НВК «школа-гімназія» №1 вітали педагогів. З вітальними словами вдячності до кожного педагогічного колективу звернулась голова районної державної адміністрації Наталія Бараненко та побажала освітянам натхнення, вдячних учнів та батьків, успіхів у навчанні та реалізації усіх задуманих планів. Свято разом з усіма освітянами Роздільнянщини зустріли заступник голови районної державної адміністрації Наталія Тарнавська, голова  районної ради Фелікс Сігал, Народний депутат України Олександр Пресман, депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов, начальник відділу освіти Наталя Красножон, голова  районної профспілки працівників освіти Володимир Замітайло. Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю, підкріплюючи  добрі слова подарунками.

 

         Напевне, жодна відзнака не зможе повністю винагородити викладачів за їх копітку, наполегливу, часто нервову роботу, за безсонні ночі над учнівськими зошитами, за прагнення посіяти добро у дитячих серцях. Тим не менше визнання заслуг та досягнутих успіхів – це завжди приємно.

        Близько 20 педагогів були нагороджені грамотами Роздільнянської районної державної адміністрації, 13 педагогів -  районної ради, 4 педагога  - Департаменту освіти та науки Одеської облдержадміністрації, 3 педагога – Одеської обласної ради. Ще понад 40 викладачів отримали грамоти відділу освіти райдержадміністрації. Були відзначені й переможці конкурсу ІІІ етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» команда «Крок вперед» під керівництвом директора Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Галини Погорєлової.

 

            Привітала  Роздільнянських  освітян  старший інструктор  методист  Одеської  обласної  спеціалізованої школи  Олімпійського резерву  Ольга Мазовіна та від Департаменту  освіти та науки  облдержадміністрації  нагородила  відділ освіти  райдержадміністрації дипломом   та кубком   за І місце у обласній спартакіаді  учнів ЗНЗ  у 2017 році  серед команд ІІ групи.

        Від Народного депутата України Олександра Пресмана подарунок вчителям – виступ фіналіста шоу «Україна має талант», актера телепроекта «Велика різниця», учасника «Х-фактора», найкращого пародиста Валерія Юрченка. Також кожний педагогічний колектив отримали подарунок – електричний чайник.

         Концертну програму, яка не давала гостям свята сумувати та запам’ятаються надовго  підготували працівники та вихованці Центру творчості дітей та учнівської молоді м.Роздільна.