05.12.2018

В Роздільній привітали волонтерів району

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші бажання людини - прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. 

5 грудня 2018 року в приміщенні районного Палацу культури, голова райдержадміністрації Наталія Бараненко привітала волонтерів району зі святом, висловив  щирі слова подяки від імені кожного громадянина за безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує, побажав  успіхів у всіх справах і починаннях.

  

За активну громадську позицію, патріотизм, співпрацю, розвиток волонтерського руху та з нагоди святкування Міжнародного дня волонтера, волонтерам району було вручено грамоти від Роздільнянської районної державної адміністрації Миколі Доносіяну та Івану Заборею.


Також грамотами присутніх привітав голова ГО «Громада Роздільнянщини», начальник ДЮВП табору «Український опір» Володимир Василенко.

Свої музичні привітання присутнім подарував народний вокальний гурт «Зоряни».


Шановні волонтери, нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе,  наша любов і шана!