11.10.2018

В Одеській області почали капітальний ремонт на дорозі між селами Лиманське та Градениці

В Одеській області розпочався капітальний ремонт на ділянці дороги Т-16-25 КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь. Наразі дорожні працівники почали роботи на автошляху між селами Лиманське та Градениці Роздільнянського району. 

«Вдібудова атошляхів у регіоні залишається для нас пріоритетом. Наразі розпочинаємо ремонт однієї з найбільш проблемних ділянок на дорозі Т-16-25. Під час дощу, наприклад, вона взагалі непроїзна. Тож, для мешканців Лиманського, Градениць та інших населених пунктів, які розташовані неподалік, початок капітального ремонту на цій ділянці автошляху — надважливий. Йдемо за планом», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.


Зазначимо, проектну документацію на цю ділянку було затверджено у лютому 2018 року. Йдеться про капітальний ремонт ділянки дороги загальною протяжністю 3,122 км. Наразі на ній ведеться заміна перезволоженого грунту. На початку червня були завершені роботи з поточного середнього ремонту на 9 кілометрах цієї автомобільної дороги Т-16-25.

Нагадаємо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Торік в Одеській області було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів автошляхів (зокрема, 139 кілометрів траси Одеса-Рені). Було відремонтовано дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. У цьому році завершено ремонт автошляху Струмок-Шевченкове-Кілія, а також ремонт дев‘яти кілометрів дороги КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь. З 1 червня також відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Будівництво дороги в об‘їзд Рені знаходиться на фінальній стадії.