13.01.2020

В м. Роздільна відбувся ІY районний фестиваль вертепів та колядницьких колективів «З Різдвом Христовим»

Різдво – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі. У цей день увесь світ славить свого спасителя: люди прикрашають будинки святковими ялинками, які символізують євангельське древо, запалюють свічки, ходять на церковні богослужіння. Протягом сотень років бережуть і шанують традиції Різдва й українці. Давнім та унікальним різдвяним звичаєм в Україні було і залишається ходіння з вертепом.

11 січня в м. Роздільна відбувся ІY районний фестиваль вертепів та колядницьких колективів «З Різдвом Христовим». Відкриття заходу традиційно розпочалось з урочистої ходи та виступу очільниці району, голови райдержадміністрації Наталії Бараненко.


Наталія Вікторівна привітала всіх присутніх із новорічними святами та побажала натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Фестиваль зібрав чимало учасників та глядачів. Всього прийняли участь 25 колективів які у своїх виступах розігрували Різдвяні сценки, співали колядки, та щедрівки. Кожний колектив був нагороджений Різдвяним кошиком із різноманітними смаколиками, ковбасою, вином, соком та смачним калачем.


Від імені райдержадміністрації висловлюємо щиру подяку всім хто долучився до заходу, а саме: представникам Народного депутата України І.Васильковського, творчим колективам районного Палацу культури, Роздільнянської школи мистецтв, загальноосвітних закладів району та дошкільних навчальних закладів м.Роздільна, представникам Лиманської селищної ради, Єгорівської, Єреміївської, Кучурганської, Кошарської, Новоукраїнської, Старостинської, Степанівської, Понятіської, Щербанської, Яковлівської сільських рад, родині Марченко, парафіянам Свято-Іннокентіївської церкви та церкви «Відродження», які прийняли участь, а також керівництву СП «Вітмарк – Україна» ТОВ, ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» за надану продукцію та ГО «Край» за активну участь у пригощанні смачним шашликом та іншими лакітками.

Фестиваль не залишив байдужими ні дітей, ні дорослих. Попри різноманіття традицій святкування Різдва Христового, не забуваймо, що це, в першу чергу, сімейне свято, яке понад усе в собі несе тепло та домашній затишок. Отож подаруймо його своїм рідним та близьким.

Христос Рождається! Славімо його!
Більше фотографій дивіться на нашій сторінці у фейсбук