13.02.2020

У с. Понятівка рятувальники ліквідували пожежу у будівлі сільської ради

12 лютого 2020 року о 18:46 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Понятівка на вул. Пушкінська, 79 у будівлі Понятівської сільської ради горить кабінет на другому поверсі.

Пожежі ж одразу було автоматично присвоєно підвищений номер виклику ранг «1 БІС» і направлено 4 пожежно-рятувальних відділення 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області. Із-за задимлення пожежним довелося застосовувати ланку газодимозахисної служби.

О 19:13 рятувальники локалізували пожежу, а о 19:20 її ліквідовали та врятовали від полум’я будівлю Понятівської сільської ради. Вогонь пошкодив у кабінеті, де виникло загорання - стіл, стілець, комп’ютер та письмове приладдя на загальній площі 3 м².

У ліквідації пожежі було задіяно 4 одиниці техніки та 17 чоловік особового складу 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.

Загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі – встановлюється.

Загалом, у 2020 року на території Роздільнянського району сталося 12 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє людей.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте та постійно слідкуйте за справністю електричних мереж. Пильно слідкуйте за роботою - пічного опалення, електропобутових і газових приладів та не залишайте їх без нагляду. 

У  жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!

 

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області