10.07.2018

У с. Нові Чобручі рятувальники ліквідували пожежу сіна та врятували від вогню приватний будинок

6 липня 2018 року, о 17:02 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Нові Чобручі на приватному домогосподарстві горить скирда сіна. Територія належить Старостинській сільській раді.

 Через три хвилини на місце виклику прибуло направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. На момент прибуття пожежних на місце виклику палала скирда сіна цьогорічного врожаю. За три з половиною години роздільнянські рятувальники ліквідувати  пожежу сіна на площі 16 м² та врятували від вогню поруч розташований приватний будинок.


Загиблих та постраждалих – нема. Причина пожежі – встановлюється.

Загалом, від початку 2018 року на території Роздільнянського району сталося 85 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє осіб. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки: не паліть суху траву, не кидайте недопалки та сірники в суху траву та чагарники. Не розводьте багаття, у місцях відпочинку, у лісах, лісопосадках, поблизу полів, на схилах пляжів, в парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте, дітям бавитися з вогнем, постійно роз’яснюйте їм правила пожежної безпеки.

У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером «101»! Бережіть своє життя та оточуючих!

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ  

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області