10.10.2018

У Роздільнянському районі розпочато реалізацію пілотного проекту одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

У Роздільнянському районі розпочата реалізація пілотного проекту, відповідно до постанови КМУ від 20 червня 2018 року №512, із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

«Бебі-бокс» — це адресна соціальна допомога. Окрім матері, отримати пакунок можуть також батько, родичі або патронатний вихователь новонародженого. Набір одноразової допомоги укомплектовано дитячими товарами загальною вартістю до п’яти тисяч гривень. Проект реалізується Міністерством соціальної політики України.

 

На сьогодні управління соціального захисту населення райдержадміністрації отримало першу партію — 35 «пакунків малюка». Набір для новонароджених складається з 30 одиниць і містить все необхідне для догляду за новонародженою дитиною.

Отримують «пакунки малюка» жінки, які народили дітей після 1 вересня 2018 року і вже виписалися з пологових будинків.

 

І нарешті, заступником голови районної державної адміністрації Наталією Тарнавською та начальником управління соціального захисту населення  Ларисою Знахарук були вручені родинам перші набори бебі-боксів з необхідними для малюків речами. Даний проект посилює соціальний захист сімей з дітьми та створює умови для зміцнення інституту сім’ї.