02.01.2019

У м. Роздільна рятувальники разом з представниками релігійної конфесії привітали малозабезпечених і багатодітних сімей з прийдешніми святами та нагадали їм правила пожежної безпеки у побуті

Роздільнянські рятувальними продовжують проводити масово-роз’яснювальну роботу серед найбільш незахищених категорій населення, залучаючи до профілактичної роботи релігійні кофесії. 

Так, напередодні Нового року з метою запобігання пожеж у побуті та нещасних випадків серед дітей - співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ  ДСНС України в Одеській області разом з євангелійськими християнами-баптистами місцевої церкви «Відродження» завітали у м. Роздільна до будинків багатодітних та малозабезпечених сімей. Зокрема, рятувальники та віряни вищезгаданої церкви відвідали будинки 9 родин, що мешкають на вулицях: Нахімова, 1-го Травня, Джерельна, Сонячна, Київська та провулку Молодіжного привітали дітей та дорослих з святом Нового 2019 року та Різдва Христового, вручили їм подарунки та солодощі. Загалом, учасниками профілактичного заходу було охоплено понад 30 осіб, переважна більшість з яких становила діти віком від 5 до 15 років.


Під час заходу, співробітники ДСНС України, майор служби цивільного захисту - Руслан Гащенко та молодший сержант служби цивільного захисту – Ярослав Ляшенко розповіли дітям і нагадали батькам багатодітних і малозабезпечених родин - правила пожежної безпеки у побуті, основні причини виникнення та сумні наслідки пожеж, що виникають у житловому секторі у зимовий період. Також, рятувальники застерегли громадян від виникнення пожеж у їх домівках під святкування Нового року та Різдва Христового та дали корисні поради батькам, як правильно користуватися пічним опаленням, електронагрівальними та газовими побутовими приладами, як недопустити перевентаження та короткого замкнення електромережі та інше.


Наостанок, співробітники ДСНС України провели з батьками та дітьми багатодітних і малозабезпечених родин інструтаж щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, роздали їм листівки з їх нагадуванням.

У дітей розпочалися зимові канікули, у зв’язку з чим рятувальники застерегли і закликали батьків та дорослих, щоб вони у жодному разі, не залишали дітей без нагляду і постійно навчали їх правил безпеки життєдіяльності.    


Тож, роздільнянські рятувальники сподіваються, що найкращим результатом таких спільних профілактичних заходів буде відсутність пожеж та нещасних випадків серед дітей.                    

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області