22.05.2020

Тижневий звіт голови райдержадміністрації про проведену роботу

Незважаючи на карантинні обмеження, протягом тижня головою райдержадміністрації Сергієм Приходько проведено наступну роботу, а саме:


18-19 травня 2020 року здійснені об'їзди полів сільгоспвиробників з метою оцінювання стану посівів у зв’язку з посухою на території району. В районі визнано надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня про, що було поінформовано облдержадміністрацію для подальшого визначення шляхів часткової компенсації збитків.

19 травня 2020 року здійснено робочу поїздку на ділянку автомобільної дороги загального користування місцевого значення С161922 Парканці-Сухе. На даний час підрядною організацією ТОВ "Меркурій-І" продовжується здійснення дрібного поточного ремонту даної дороги.

19 травня 2020 року відвідано Яковлівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів з метою огляду приміщення та визначення потреб для подальшого створення опорного закладу.

20 травня 2020 року взято участь у постійній комісії районної ради з бюджету, банківської діяльності, фінансово-економічних питань та питань регуляторної політики Роздільнянської районної ради, де були розглянуті пропозиції райдержадміністрації щодо внесення змін до районного бюджету та заслухано звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.

20 травня 2020 року проведено позачергове засідання комісії техногенної безпеки та надзвичайної ситуації. Присутніми було розглянуто питання про виконання рішення Роздільнянської районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо роботи продуктових ринків та стихійної торгівлі, інше.

21 травня 2020 року взято участь у селекторній нараді облдержадміністрації, на якій були порушені питання щодо стану висвітлення діяльності місцевих державних адміністрацій на офіційному вебсайті та ЗМІ, завершення 2019-2020 навчального року у закладах середньої освіти області та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

22 травня 2020 року здійснено робочий виїзд до Лиманської селищної ради з метою огляду обʼєктів для облаштування соціальних закладів. Керівник району поспілкувався з селищним головою Ольгою Євтодій щодо вирішення соціально-економічних проблем ради.