17.08.2019

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати.

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Сьогодні, 17 серпня народне гуляння з цієї нагоди відбулись у с.Єреміївка.. Зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітав сільський голова Євгенія Іллящук та побажала односельчанам миру, терпіння та здійснення усіх задумів.

Привітати присутніх завітала голова райдержадміністрації Наталія Бараненко, а також міський, селищний та сільські голови. "Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких» сказала у своєму виступі очільниця району.
 

Музичні вітання дарували присутнім учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури, були організовані розваги для дітей. Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди , відчувалося,щодень села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

Нехай і надалі село процвітає народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.