14.03.2019

Шановні Роздільнянці! Сьогодні третій рік поспіль Україна відзначає День Добровольця!

Шановні Роздільнянці!

14 березня в Україні відзначають День добровольця

Це державне свято було започатковано з метою посилення уваги та турботи суспільства до учасників добровольчих формувань, нагадати українцям про те, що, об’єднаний спільною справою народ, не можна ані подолати, ані сплюндрувати, ані знищити. Події Революції гідності згуртували і загартували наш народ. І коли на нашу територію прийшов ворог, тисячі добровольців стали на захист України, тисячі волонтерів продемонстрували нечувану силу єдності та підтримки, тим самим доводячи усьому світові, що український народ в змозі самостійно вирішувати свою долю.

Українські добровольці - це справжні лицарі сили, духу, добра та відданості, люди доброї волі, які витрачають свій вільний час, талант, енергію, чисті помисли на благо суспільства. При цьому не чекаючи винагороди за свої справи. За даними соціологів майже 80 % українців допомагають бійцям та переселенцям. Серед мешканців нашого міста таких небайдужих, сміливих, шляхетних чимало.

Нехай відзначення такого свята в Україні стане ще однією сходинкою у збереженні миру та суверенітету нашої держави, стане взірцем реального патріотизму для кожної чесної людини, наочним свідченням єдності усіх поколінь нашого народу:

Бо хто за що,

А ми за незалежність –

Отож нам так і важко через те (Ліна Костенко)

Найщиріші вітання і шана усім нашим землякам-волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. Бажаємо вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу.


З повагою

голова райдержадміністрації                       Н.В.Бараненко