30.06.2020

Рятувальники залучалися для ліквідації наслідків пожежі автівки

27 червня 2020 року о 18:46 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що на 430-му кілометрі автотраси Київ-Одеса горить легковий автомобіль.  

На місце виклику був терміново направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна  у складі: 4 чоловік особового складу та одної одиниці техніки. Пожежу було ліквідовано водієм автівки за допомогою вогнегасників ще до прибуття на місце виклику пожежних. Вогонь пошкодив моторний відсік легкового автомобіля «Reno-Megan», 2005 року випуску на  площі 1 м².  Власник автомобілю, 1980 року народження.

 

Для забезпечення пожежної безпеки роздільнянські рятувальники подали пожежний ствол та змили витекле з автівки паливо з проїжджої частини дороги.

Загиблих та постраждалих – немає Ймовірна причина пожежі – розгерметизація паливної системи легковика.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають власників транспортних засобів суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації своїх автомобілів та періодично проводити технічне обслуговування своїх автівок на станціях технічного обслуговування. Крім того, необхідно мати у салоні свого автомобіля сертифікований порошковий вогнегасник, який помічений трилисником та має паспорт. У разі виникнення пожежі, такий вогнегасник, обов'язково виручить.

 

                 Сергій ШМОРГАЛ,

  Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                  ГУ ДСНС України в Одеській області